Soudružka Semelová (KSČM)

Soudružka Semelová pracuje jako učitelka na prvním stupni základní školy a výuku obohacuje například třídními vycházkami k památníku rudoarmějců v Modřanech na výročí osvobození.

Soudružka Semelová je pražskou dvojkou na kandidátce a má  proto velkou šanci se dostat do Parlamentu. Soudružka Semelová  prohlásila, že za éry komunismu byli souzeni jen ti, co se opravdu provinili (to by mě zajímalo – čím se provinili vysocí představitelé tehdejší sociální demokracie, Milada Horáková, Rudolf Stránský a další představitelé vysoké politiky, kteří se nehodili komunistům, pozn. red.)…. Dále jí vadí besedy o zločinech minulého režimu, které ve školách pořádá Člověk v tísni…

Vždyť to je naplnění ZÁKONA ze dne 9. července 1993 o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu:

§ 261a: Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické nebo komunistické genocidium nebo jiné zločiny nacistů nebo komunistů proti lidskosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

Zatímco současná vládnoucí garnitura zakázala pod různými paragrafy Dělnickou stranu a různá shromáždění rozpouští pod různými důvody, tak tady toto asi nevadí. Navíc ze seznamu ministerstva vnitra lze zjistit, že v současné době existuje Komunistická strana Čech a Moravy, Komunistická strana Československá a navíc existuje Komunistický svaz mládeže.

David P.

Reklamy