Slovo k českým důchodcům

Vážení přátelé!
Uvažovali jste někdy o tom, že české důchodce nechrání žádná politická strana? Nikdo s nimi nepočítá, nikdo je nebere vážně, nikdo jim nepodá pomocnou ruku. Je tomu opravdu tak.
Na druhé straně, důchodci jsou obrovskou politickou silou vzhledem k jejich počtu. Kdyby se je podařilo zorganizovat ve prospěch určité politické síly, pak svými hlasy převálcují všechny „podařené“ koalice v naší zemi.

Dosavadní pokusy o založení a funkční činnosti strany důchodců ztroskotaly neschopností jejich vedení, ale i nezájmem ze strany důchodců samých.
Nedopusťme však, aby se se seniory zacházelo jako s odpadem.
Dneska se rada moudrých a zkušených nenosí, spíš dostávají prostor pubertální blbečci, kteří této společnosti nepřispěli ničím, a kteří si myslí, že jsou ti nejlepší a nejchytřejší na celém světě. V podstatě žijí z toho, co předchozí generace nahospodařily.
DSSS nám nabízí skvělou možnost, jak se zorganizovat a jak se zapojit do politického dění. Chceme založit sekci naší strany pod názvem Dělnická strana sociální spravedlnosti-důchodci. Pokud by se k nám přidali i zdravotně postižení, bylo by to silné politické uskupení s možností kandidovat pod patronací DSSS.
Představa organizace s lidmi s obrovskými životními zkušenostmi, zvyklými pracovat, s lidmi s rozhledem a nadhledem, kteří nejsou malicherní a kteří jsou důvěryhodní, je opravdu velmi lákavá. Kolik intelektuálního potenciálu je u této generace občanů, nemusíme zdůrazňovat.
Opusťte život na okraji společnosti a dejte o sobě vědět. DSSS je připravena podchytit váš zájem o politickou angažovanost a pomoci při prosazování vašich požadavků politickou cestou. Staňte se tou „mohutnou hrstkou“, která zvedne hlas na obranu dosud zanedbávané skupiny občanů.
Klidný a zajištěný život ve stáří si zaslouží všichni, kdo celý život poctivě pracovali. A to jsou všechny současné generace důchodců. Chtějte to, co vám patří a nenechte se sebou zacházet jako s občany druhé kategorie.
DSSS vám podává pomocnou ruku!
Mgr. Václav Komárek, Iveta Machová, DSSS Ostrava