Vandasovo víkendové putování Moravskoslezským krajem

Předem naplánovaný víkendový stranický program začal již 10. června v páteční odpoledne mítinkem v Krnově, jenž přilákal na náměstí Míru více než 80 přihlížejících občanů, kteří si vyslechli projev Tomáše Vandase. Předseda T. Vandas představil hlavní programové body DSSS a následně vystoupil s kritickým projevem na adresu současné mafiánské vládnoucí garnitury místopředseda DSSS Jiří Štěpánek.

Poté následoval mítink ve Vrbně pod Pradědem, kterého se zúčastnilo více než 120 místních obyvatel všech věkových kategorií, aniž by se nechali zastrašit policejními manévry a opět se ukázalo, že program dělníků nabírá více a více sympatií u obyvatel v celé republice.

Ve večerních hodinách se sjeli členové a sympatizanti do nedaleké lesní chaty ve Vrbně pod Pradědem, kde diskutovali s předsedou Tomášem Vandasem, místopředsedou Jiřím Štěpánkem, krajským předsedou Václavem Komárkem a jedinou zvolenou zastupitelkou DSSS z Krupky Annou Holešinskou. Následný program završila volná zábava v hudebním podání jednotlivců.

Sobotní program obsahoval soutěž v dovednosti střelby ze vzduchovky o ceny, následoval mítink v rekreačním a lázeňském středisku Karlova Studánka, který potvrdil zájem z řad občanů o program Dělnické strany sociální spravedlnosti. Večerní zábava u karaoke zpěvu dvojic a jednotlivců s táborákem.

Reklamy