Cikáni jdou do nebe?

Ne, neradujte se, není tomu tak. Naopak, cikáni jsou nám čím dál blíž. A to tak blízko, až je nám to nepříjemné, zvláště když máme jejich ruku v naší kapse nebo tašce.

Za vše může politika našich vlád. Vzpomínáme, jak po r. 1989 pan Havel, tehdy prezident republiky, těsně po svém zvolení jel na nějaký cikánský festival, kde měl projev, jež přenášela televize, a kdy srdceryvně promlouval k cikánským spoluobčanům a omlouval se za to, že totalitní režim přinutil cikány pracovat.

A pak už to šlo – dejte jim byty, školy, sociální dávky, invalidní důchody. Všimněte si – dejte jim! Byty zničili, do školy nechodí pro absolutní lenost, sociální dávky zneužívají stejně jako invalidní důchody.

Divíme se, že v invalidním důchodu nejsou všichni. Při jejich způsobu života by to nebylo divné. Alkohol, drogy, cigarety, neochota k pohybu, žádná hygiena – to je jejich životní styl.

Ale pozor, jejich agresivita stoupá. Jsou si vědomi toho, že je chrání naše vláda a řada různých organizací. Pan Kocáb a jemu podobní způsobili, že jsou nedotknutelní. Dokonce se pouštějí do bitek s majoritní většinou a bijí tak i své živitele a lidi, kteří na ně pracují.

Kde berou peníze na drogy, chlast a automaty? No přece náš stát je velkorysý. Události v severních Čechách eskalovaly.

Občané Šluknovského výběžku se demokratickou cestou začali bránit agresivitě cikánů, a co udělal náš stát? Poslal na ně policejní těžkooděnce, kteří zasáhli s nevídanou brutalitou ne proti viníkům, to jest cikánským zločincům, ale proti demonstrujícím občanům, kteří se jen bránili narůstající agresivitě tamních cikánů.

To je vizitka naší vlády, jejíž členové tu nejsou pro občany, ale proto, aby ve vnitřních sporech urvali pro sebe co nejvíc, a hlídají se, aby jeden neukrad víc než druhý. Že někde cikáni bijí a šikanují naše občany, je jim jedno. Demonstrující občany označí za extrémisty a pošlou na ně policajty s obušky. Tomu říkáme demokracie!

Kde jsou všichni ti zmocněnci pro lidská práva a podobné funkce k ničemu? Řekneme vám to. Sedí ve svých kancelářích, píší nesmyslné výkazy a zprávy, které nikdo nečte, a jinak nedělají nic.

Co se bude dít, až se do věci vloží Dělnická strana sociální spravedlnosti, si dovedeme přestavit. Možná, že pánové Kubice a Nečas na ně pošlou armádu a obrněné transportéry, stejně je na nic jinak nemají.

Přijďte podpořit Dělnickou stranu v jejím úsilí o zjednání nápravy, nebojte se projevit svůj názor. Možná příští obětí cikánské zvůle budete právě vy, nebo nedej bože, vaše děti. Naše vláda vám nepomůže, to bylo a je vidět na příkladu severních Čech. Jedině možná policajty, kteří zbili nejvíc demonstrujících občanů.

Nemlčme, ozvěme se, jinak situace bude stále horší. Kdo seje vítr, sklízí bouři. Dělnická strana je schopna zabránit cikánské agresi. Potřebuje k tomu i váš hlas. Vzpomeňte si v příštích volbách, kdo na čí straně stál a komu patří vaše sympatie.

Mgr. Václav Komárek, Iveta Machová, DSSS Ostrava

Reklamy