Proč

Měli jsme možnost na shromážděních občanů slyšet jejich nářky na danou situaci. Přijeďte k nám – co máme dělat. Vy jenom mluvíte, ale výsledek žádný. S tím lze souhlasit, třebaže my upozorňujeme na problémy, které vás tíží, již několik let.

Nechovejme se jako pan starosta z jedné obce z Opavska, kdy nás žádal, abychom mu řešili situaci v obci s nepřizpůsobivými. Chtěli jsme mu vyhovět, ale žádali jsme o písemné pozvání, jako to dělají jinde. Do dnešního dne toto pozvání nepřišlo, protože i panu starostovi je známo, že veškerá vystoupení DSSS jsou natáčená a strach, že by byl označen za radikála, extremistu či případně by nebyl nominován na volební kandidátku, byl větší, než aby pomohl své obci. Jak ale z toho.

DSSS se v současné době nemůže podílet na tvorbě zákonů, ale pan starosta může vydat vyhlášku, která však musí být projednávaná na zastupitelstvu obce a musí vycházet z vládních nařízení, o kterých mnohdy ani parlament neví. Víme, že problémy jsou všude a politika nám leze i do kuchyně.

Proto všem vzkazujeme, kteří s touto situací v obci či státě nesouhlasí, zúčastněte se politického dění. Je možno stát se členem či příznivcem DSSS a dostat se na kandidátku naší strany. Vymlouvat se na to, že nemáte čas, je liché. Můžete skončit na úřadu práce a pak budete mít času habaděj, a možná skončíte jako ti nepřizpůsobiví.

V první řadě chceme řešit tzv. domovský list, který by měl každý občan ČR, a aby nebrali dávky za naše daně občané z jiných států. Samozřejmě jsou i další možnosti, ale ten nesmysl, že dávky se budou dávat za školní docházku, je ten největší. Školní docházka je již dávno povinná z dob Marie Terezie! Máme mnohem lepší návrh – chceš žít, přistěhovalče, u nás, tak úspěšně složíš zkoušky českého jazyku, jinak sbohem. A rázem máme plné školy nebo vyklizenou republiku!

Vezmeme si zkušenosti a příklad z Francie, Itálie či USA, kde dochází k deportaci nežádoucích občanů včetně vstupních víz. Češi nejsou rasisté, ale tyto vlády je z nich udělaly.

Těch 105 miliard dluhu v rozpočtu na rok 2012, kdy platíme stále víc a víc, je třeba dát na pracovní příležitosti – vznik družstev, farem, či malých firem. Je třeba konečně přestat s likvidací našeho národa či strašit řeckým dluhem.

Na shromážděních občanů taktéž slyšíme „Vandas na hrad“. Uvědomme si, zde není mandát prezidenta silný. My potřebujeme silného premiéra, který bude ovlivňovat politiku v zájmu všech občanů, kteří mají zájem pracovat a nenechat se živit či zaměstnávat cizince, kteří nám práci berou za jiných finančních podmínek, pro občana ČR nevýhodných a ponižujících.

Proto je třeba podpořit DSSS, za což Vám už nyní děkujeme.

Mgr. Václav Komárek, Iveta Machová, DSSS Ostrava