Česká vláda – zaměstnanci miliardářů

Podle výsledků vládnutí naší vlády lze usuzovat, že je to vláda loutek a poskoků ovládaná českými miliardáři a lobbistickými skupinami. Jak ti přišli ke svému majetku, všichni víme. Rozkradli národní majetek nezákonnými způsoby za pomocí mafiánských praktik. Jsou to tedy zloději a podvodníci, kteří manipulují českou vládou tak, jak sami potřebují.

Vláda jim vyrábí zákony na objednávku namířené proti občanům, to je proti lidem práce, důchodcům, studentům. Vpravdě proti všem, kteří nemají milionové majetky a kteří se živí poctivou prací.

Musí z nás dostat poslední peníze, aby mohli dál nerušeně rozmnožovat své majetky. A tak vláda je tu proto, aby sloužila privilegované vrstvě a dále okrádala široké vrstvy obyvatel, kteří se už nedělí na žádné jiné vrstvy než na chudé, kterých je většina, a na bohaté, kteří si dělají z českých zákonů svého sluhu v tom, jak krást dále bez trestu.

Za příklad slouží bezpočet nepotrestaných manipulací se státními penězi, které se přelily do soukromých rukou. Pan premiér si libuje, jak bojuje s korupcí, přitom „pochytal“ jen pár bezvýznamných zlodějíčků. Tyto akce pak vláda prodává jako nekompromisní boj s korupcí. Ovšem velké zloděje a lumpy chrání vskutku přesvědčivě, protože je s nimi provázaná pevnými vazbami, bez kterých by nemohla existovat. Kdyby kterýkoliv člen vlády tvrdě zasáhl proti miliardářské lobby, v ten moment by skončil. Takoví lidé však ve vládě nejsou, protože vláda je pečlivě poskládaná ku prospěchu zlodějů.

Kdo zaplatí církevní restituce? Hádejte – budou to miliardáři nebo chudí lidé? Pan Kalousek prohlásil v tisku, že je mylná představa, že s pytlem peněz uteče tlustý prelát. S tím je třeba souhlasit, protože to nebude tlustý prelát, nýbrž tlustí preláti, kteří si již mnou ruce. Jak obrovským paradoxem je skutečnost, že obrovské majetky získá skupin lidí, kteří nevytvářejí žádný hodnoty, ale jen žijí z práce jiných lidí.

V tom se církev podobá cikánům. Taky nepracují a mají se dobře. Takže církev, která se stará o naše duše, žije z práce našich rukou. Když vidíme církevní hodnostáře v jejich talárech, je to, jako bychom potkali dinosaury.

Takže kraďte všichni dál, když bude zle, pan prezident vám dá milost, ale musíte být jeho známý nebo si zaplatit.

Nastává čas předvolební, je čas vyjít do ulic a vykopat vládní garnituru a jejich přisluhovače, kteří nedovedou pracovat a tvořit, ale jen okrádat bezbranné občany. Proti korupčníkům už není možné zvedat jen hlas, ale je třeba zvednout i pěst.

Těšíme se na čas, kdy budeme odměňovat občany za účast na 4. odboji!


Mgr. Václav Komárek, Iveta Machová, DSSS Ostrava

Reklamy