Trest smrti a 2 magistři

Je nutno uzákonit trest smrti, jak hovoří předseda DSSS Mgr. Tomáš Vandas, pouze pro vrahy malých dětí či nemohoucích (bezmocných) občanů. S tím lze souhlasit i ve formě referenda, které tato garnitura nepřipustí. Důvod je jednoznačný – tento nejvyšší trest by se pak mohl týkat této vlády včetně jejich nohsledů za vlastizradu a genocidu českého národa.

Ano, dnes jsou to už tisíce případů sebevraždy, které odpovídají velikosti bývalého středního okresního města. Rodiny nechtějí splácet uměle vytvořené dluhy jako ESM, církevní restituce, lichva apod. Dokonce i pan ministr „státního dluhu a odborník“ na státní pokladnu se rozvedl a dal návod občanům, jak se to dá řešit, kdyby došlo k účtování.

Protože půjde do tuhého, tak se založí konto mimo území republiky a případně požádá o občanství či politický azyl, jak to dělají politici z Ukrajiny či nevinní Pitr, Krejčíř, protože tato protinárodní vláda zde po volbách již nebude.

Proto má paní „Vlastička“ zastání od p. Kalouska či předsedy TOP09, který získal majetek taktéž za cenu porušení zákonů a korupce. Vyjádření spícího nevzdělaného předsedy a jeho zastupujícího mafiána, že je to kolektivní rozhodnutí vlády a že to nelze soudit. Omyl – Island, Ukrajina či některé arabské státy nás přesvědčily, že to jde.

To si oni plně uvědomují, včetně „kolabující Vlastičky“, která pod tlakem se mohla vzpamatovat a něco zazpívat. To přeci nelze, destrukční skupina pod vedením Kalouska to nepřipustí.

Proto se tvoří nová kauza a to je politická strana DSSS. Média přitvrzují – je to strana idiotů, nezaměstnaných, pobírajících sociální dávky. Vlastně bezvýznamná strana, která má malé zastoupení v obecních zastupitelstvech.

Ale proč jsou potom desítky či stovky policajtů v civilu a v uniformě na ohlášených akcích. Kdo dělá rozruch – nejsou to členové strany a jejich příznivci, ale skupiny ztracených existencí pod vlivem omamných látek a hlavně sdělovacích médií. Kdo je řídí a organizuje – viz poslední akce Rýmařov.

Komu vadí, že p. Vandas, Štěpánek získali titul Mgr. a srovnávají jejich studium v Plzni. Oba nebyli nikdy prominentní studenti jako Ruml, Gross, Řapková či vysocí policejní důstojníci nebo zaměstnanci státní správy, kteří ani nevěděli, kdo byl vedoucím jejich diplomové práce či oponent.

Jak pan Vandas tak Štěpánek nemuseli práci opisovat, oni do své diplomové práce dávali své zkušenosti a myšlenky, protože se v této oblasti pohybují 20 let. Nemuseli opisovat práci jako „věřící křesťan“ Benda.

Co teď, páni diskutéři, kdo má nejhloupějšího předsedu – TOP09 či DSSS? O čem teď budete diskutovat – ale dostanete radu zdarma – sedněte si na 5 let do školních lavic při své práci, vystudujte a pak dávejte jiným rady.


Mgr. Václav Komárek, Iveta Machová; DSSS Ostrava

Reklamy