Jdeme dál – povolební úvaha

Dělnická strana sociální spravedlnosti je strana mladá s ohledem na datum svého vzniku. Její program však nese znaky zralosti a moudrosti s ohledem na to, co chtějí občané a co tato republika potřebuje.

Pevný a jasný program strany, zásadové postoje, odpor k asociální politice vlády doprovázené korupčními aférami to jsou důvody, proč stále více občanů dává ve volbách svůj hlas právě DSSS.

Letošní krajské volby dopadly z hlediska počtu odevzdaných hlasů pro DSSS zatím nejlépe v historii strany. Spokojíme se s tímto konstatováním, protože čísla jsou známá a každý si je může ověřit.

Propagaci strany zajišťují její postoje a činy, přičemž nesmíme zapomenout na mravenčí práci funkcionářů na všech stupních, stejně tak i činnost řadových členů včetně našich mládežníků. Strana neoplývá finančními prostředky jako jiné partaje, které je využívají ve prospěch bombastické reklamy, a přesto se stále více dostává do povědomí občanů. Troufáme si říci, že s takovými prostředky na reklamu v řádech miliónů by byl úspěch strany daleko větší.

Některé větší strany, vládní i nevládní, projevily strach z narůstajících hlasů ve prospěch DSSS. Předseda soc. dem. Bohuslav Sobotka ve svém krátkém vystoupení v televizi řekl doslova, že vláda zavinila to, že narůstají hlasy pro DSSS, a že se toho obává. Jen ať se obávají všichni, kteří svou kořistnickou politikou a marasmem zavinili současný stav.

DSSS bude dál prosazovat své cíle a volební program. Bude dál bojovat za to, aby z této společnosti vymýtila všechny ty, kteří chtějí jen brát, a kteří nejsou ochotni pracovat ve prospěch státu a společnosti.

Pevně věříme, že DSSS ještě zdaleka neřekla poslední slovo, a že v příštích volbách budou konečná čísla ještě vyšší.

Využíváme této příležitosti, abychom poděkovali z celého srdce všem občanům, kteří dali svůj hlas DSSS. Je to projev důvěry v její politiku a důkaz toho, že kráčíme správným směrem.

Ještě jednou bychom rádi poděkovali všem funkcionářům a členům za jejich obětavou práci pro stranu, a tím i pro občany této země.

Ve vší skromnosti děkujeme i za preferenční hlasy pro naše kandidáty.

Jdeme dál s hlavou hrdě vztyčenou do dalších bojů za lepší život v naší vlasti!

 

Za krajský výbor MSK – Mgr. Václav Komárek, Iveta Machová

Reklamy