Projev z nedělního shromážděni

Přátelé, kamarádi

dnešním dnem uplynulo přesně 5 let od jednostranného vyhlášení nezávislého Kosova. Toho Kosova, jenž bylo po staletí nedílnou součástí Srbského státu a také jeho mocenským a duchovním centrem. Vzápětí jeho nezávislost uznala drtivá většina evropských zemí včetně české republiky. Tímto postojem přijala česká vláda spoluzodpovědnost za zločiny páchané kosovskými Albánci na srbském obyvatelstvu, které předcházely vzniku kosovského státu. Legitimizovala tak působení polovojenských jednotek kosovské osvobozenecké armády známé jako UCK, organizace, která byla dokonce i ze strany Spojených států označena jako teroristická a jejíž činnost byla financována převážně obchodem s drogami a prostitucí. Není náhoda, že velitelem této organizace byl současný kosovský premiér Hashim Thaci. Zatímco tedy údajní srbští váleční zločinci, kteří bránili své občany před agresí kosovských povstalců stojí před mezinárodním tribunálem v Haagu, skutečný válečný zločinec stojí v čele státu uznaného tzv. svobodným světem.

Cesta k vyhlášení kosovského státu započala v roce 1999 bombardováním Srbska silami NATO, které mimochodem podpořila i tehdejší vláda Miloše Zemana. Civilní obyvatelstvo trpělo, což se ovšem nedá říct o tehdejší šéfce americké diplomacie Madelen Albrightové, jejíž firma Albright group získala podíl v největším kosovském mobilním operátoru, aby jej po následných spekulacích prodala slovinskému telekomu. Albrightová si tak přišla až na 20 milionů eur. Tak jako v bývalé Jugoslávii byli kosovští teroristé označování za bojovníky za svobodu proti srbské nadvládě je tomu i dnes v Sýrii, a před dvěma lety v Libyi a Egyptě.

Je proto ostudné, že se česká vláda, tedy vláda státu s podobnou historickou zkušeností obrátila zády k národu, který nám v kritických chvílích naší národní existence vždy vyjádřil podporu. Tato vláda, a kterákoliv jiná ať už zprava nebo zleva se zkrátka neštítí ničeho jenom aby nevybočila z linie udávané Washingtonem a Bruselem.

Je tedy povinností nás nacionalistů vyjádřit nesouhlas se zradou na srbském lidu a pokryteckým postojem české vlády, která z mladých lidí vyjadřujících své názory dělá zločince, zatímco skuteční zločinci jsou prezentováni jako mírotvorci. Nenechme se proto zastrašit těmito loutkami a vytrvejme ve svém úsilí

Kosovo je Srbsko!

Děkuji

Reklamy