Jakého chceme prezidenta

Prezident musí sloužit občanům. Ne zločincům na vrcholu politicko-ekonomické pyramidy či různým mafiánům, kteří jsou součástí této pyramidy. Nesmí mlčet, když politici na vlastním národě páchají ekonomické zločiny proti lidskosti, vykrádají státní majetek, který je majetkem nás všech. Peníze, které potom chybí, nahrazují okrádáním vlastního národa.

Prezident nesmí mlčet, když se vědomě a cílevědomě páchá genocida žen, když se jim nevytváří podmínky pro rození dětí, nebo peníze, které byly pro tento účel určené. Prezident by měl vědět, že ekonomická likvidace žen se rovná likvidaci rodiny, čímž dochází k likvidaci vlastního národa.

Prezident nesmí být součástí těchto zločinů, nesmí se na nich podílet. Prezident sice nemá velké pravomoci, tu největší pravomoc si však může určit sám a nepotřebuje k tomu ani parlament. Stačí, když se postaví do čela národa a spolu s občany neustále vyvíjí tlak na politiky, aby pracovali tak, jak jim to káže ústavní slib, který podepisují a neustálým občanským tlakem byli nuceni jej dodržovat. Špatný politik musí mít strach a respekt z vlastních občanů a ne opačně, aby slušní občané měli strach z politiků. Aby státní moc nepovažovala české ženy za služky, která musí vytírat zadky nemohoucím seniorům z Rakouska a Německa, když jejich nepřítomnost chybí vlastní rodině a hlavně dětem, které mnohdy vychovává ulice.

Z toho vyplývá, že prezident nesmí a nemusí čekat, až tato protilidová vláda se vzdá svého mandátu. Možnost odvolat vládu je mu dána Ústavou ČR a předseda vlády, který si to plně uvědomuje, to nazval „státní puč“. Vláda, která nemá podporu občanů, by měla být odvolána, byť to nebylo zvyklostí a v minulosti toto ústavní právo prezidenta nebylo využito.

Věříme, že občané se postaví na stranu prezidenta, aby tato vláda zločinců byla konečně odstraněna. Čím dříve, tím lépe pro tento národ!


Mgr. Václav Komárek, Iveta Machová; DSSS Ostrava

Reklamy