Katolická kontrarevoluce

Naše média mlčí, ale díky internetu se dovídáme o letošním odporu miliónů Francouzů proti zákonu o adopci dětí homosexuálními páry. Tyto postuláty se staly součástí legislativy většiny států mimo Ruska a Číny včetně arabských zemí.

Jsme svědky „revoluce“ s cílem rozbít rodinu a učinit z celého světa globální hampejz a gejklub, v němž život nemravných lidských bytostí na konci své dráhy přestane být nedotknutelný a bude v něm rozhodovat lékařská či jiná zločinecká konsorcia ve službách nadnárodní lobby s argumentem „svobodné volby a lidských práv“.

Když ji neprovedou katolíci s nekatolíky, provedou ji muslimové. Pak to ale nebude kontrarevoluce katolická, nýbrž mohamedánská.

Církevní autority tuto myšlenku však nepodporují. Ale díky Francouzům proti homosexuální ideologii je příjemným překvapením. Kdyby takových projevů odporu v různých zemích přibývalo, tak by k ústupu museli zatroubit tajemní režiséři z Bilderbergu.

Jistě by se mnoho katolíků, biskupů a kardinálů ohánělo demokracií a svobodou. Ale zde musí zaznít jasně – jděte k čertu s takovou demokracií a svobodou, která legalizuje potraty a vraždy lidí na smrtelné posteli, sexuální promiskuitu a homosexuální manželství. Katolík, jinověrec či ateista má morální povinnost dál podporovat tradiční rodinu. Sice to vypadá nereálně, jenže odpor Francouzů byl ještě před pár lety také něčím těžko představitelným.
Mgr. Václav Komárek a Iveta Machová, DSSS Ostrava

Reklamy